Atrakcja turystyczna Galeria King Cross Marcelin

Opinie Galeria King Cross Marcelin

Galeria King Cross Marcelin
Kategoria: Zakupy i shopping
Podkategoria: Centrum handlowe

Galeria King Cross Marcelin nie ma obecnie żadnych ocen.

Jesteś pierwszym, który ocenia atrakcję turystyczną Galeria King Cross Marcelin, w ten sposób pomagasz innym Użytkownikom.

Opis Galeria King Cross Marcelin

Informacje ogólne Galeria handlowa King Cross Marcelin znajduje się w jednej z dzielnic Poznania i oferuje usługi 120 sklepów, a także punktów usługowych, kawiarni i restauracji. Czołowymi markami King Cross Marcelin to Wólczanka, Triumph, H&M oraz House i Diverse. Dzieci w wieku 0-14 lat można zostawić pod opieką animatorów w ogródku zabaw, do którego wejście jest płatne. Parking działający przy galerii handlowej King Cross Marcelin może pomieścić 2000 samochodów. Przy King Cross Marcelin działa hipermarket Media Markt oraz hipermarket Real. W galerii handlowej Marcelin organizowane są liczne imprezy dla dzieci oraz wydarzenia modowe. Na terenie King Cross Marcelin działa również salon gier video. King Cross Marcelin informuje o aktualnych promocjach i innych okazjach na swojej stronie internetowej, warto więc systematycznie ją odwiedzać lub zapisać się na newsletter, aby na adres e-mailowy otrzymywać informacje o najnowszych wydarzeniach w centrum.

Informacje praktyczne King Cross Marcelin ul. Bukowska 156 60-198 Poznań
tel. (0-61)886-04-02
Godziny otwarcia: pon.-sob. 9.00-21.00 niedz. 10.00-20.00
Więcej informacji na stronie internetowej: http://www.kingcrossmarcelin.pl/
Obiekt jest przystosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych. Na terenie galerii znajduje się pokój dla rodziców z dziećmi.


Hotele w okolicy

4.9
Słońca
Rekomendacja: 100%
Dojazd własny
1 dzień
Odległość: 0,8 km

5.0
Słońca
Rekomendacja: 98%
Dojazd własny
1 dzień
Odległość: 1,6 km
Goście chwalą: sklepy w okolicy, dogodne położenie na wycieczki fakultatywne, możliwości rozrywki w okolicy, czystość w pokoju, możliwości spędzania wolnego czasu w okolicy

4.9
Słońca
Rekomendacja: 100%
Dojazd własny
1 dzień
Odległość: 2,0 km


Firma
O nas
Prasa
 
Wybierz język


Atrakcje turystyczne Galeria King Cross Marcelin, infromacje o Galeria King Cross Marcelin od urlopowiczów, - porady Wielkopolskie

HolidayCheck.pl jest
członkiem Polskiej
Izby Turystycznej.
 
HolidayCheck.pl jest
w prestiżowym gronie
firm polecanych
przez magazyn Forbes
© 1999 - 2017, wszelkie prawa zastrzeżone.
Serwis HolidayCheck.pl używa plików cookies w celu identyfikacji, konfiguracji, utrzymywania sesji, prowadzenia statystyk oraz obsługi emisji reklam. Korzystanie z serwisu HolidayCheck.pl oznacza wyrażenie zgody na wykorzystywanie plików cookies. Więcej szczegółów tutaj.
Poi index