Atrakcja turystyczna Plaża Kąty Rybackie

Opinie Plaża Kąty Rybackie

Plaża Kąty Rybackie
Kategoria: Warte zobaczenia
Podkategoria: Plaża / wybrzeże
Średnia ocen
5
6.0
Słońca
Rekomendacja 100%

Opis Plaża Kąty Rybackie

Plaża w Kątach Rybackich jest to szeroki, piaszczysty brzeg Zalewu Wiślanego, będący jednym z powodów, dla których miasteczko to jest dość popularnym miejscem odwiedzanym przez turystów.

Obszar ten pokryty jest jasnym piaskiem, znana jest ze swojej czystości. Mimo popularności, nie jest nigdy zbytnio zatłoczona. Plaża okazała się być również idealnym miejscem dla kormoranów czarnych i czapli siwych, objętych ochroną. Z tego też powodu jej część ogłoszona została rezerwatem, znajdującym się na terenie Parku Krajowego Mierzeja Wiślana.

W samych Kątach Rybackich znaleźć można wiele pensjonatów i innych form zakwaterowania. Jest to miejsce sprzyjające relaksowi, spokojnym kąpielom i wygrzewaniu się na piasku. Plaża odwiedzana jest zarówno przez turystów, jak i mieszkańców okolic.


Opinie Plaża Kąty Rybackie: 2

6.0
Słońca
By dostać się do plaży trzeba kawałek przejść.Czysta,byłem w tym roku jak była świetna pogoda. Nie było miejsca,gdzie położyć koc. Czytaj dalej opinię
sierpień 15,
Łukasz, Wiek 19-25

6.0
Słońca
Czysta plaza, blisko znanej i przeludnionej krynicy morskiej.. - w sam raz dla tych którzy poszukluja ciszy, czystosci i spokoju :) , nie przeludniona na prawde warto Czytaj dalej opinię
sierpień 11,
Marta, Wiek 19-25

Hotele w okolicy

5.4
Słońca
Rekomendacja: 100%
Dojazd własny
1 dzień
Odległość: 14,0 km


Firma
O nas
Prasa
 
Wybierz język


Atrakcje turystyczne Plaża Kąty Rybackie, infromacje o Plaża Kąty Rybackie od urlopowiczów, - porady Pomorskie

HolidayCheck.pl jest
członkiem Polskiej
Izby Turystycznej.
 
HolidayCheck.pl jest
w prestiżowym gronie
firm polecanych
przez magazyn Forbes
© 1999 - 2017, wszelkie prawa zastrzeżone.
Serwis HolidayCheck.pl używa plików cookies w celu identyfikacji, konfiguracji, utrzymywania sesji, prowadzenia statystyk oraz obsługi emisji reklam. Korzystanie z serwisu HolidayCheck.pl oznacza wyrażenie zgody na wykorzystywanie plików cookies. Więcej szczegółów tutaj.
Poi index