Atrakcja turystyczna Restaracja Česka Hospoda

4.8
Rekomendacja 100%

5 opinii

4.8
Świetny klimat tego miejsca. Prawdziwe czeskie piwa i to lubię. Obsługa bardzo miła. Dania są bardzo duże. Przyrządzają tam fantastyczną golonkę w piwie z tartym chrzanem. Przeczytaj opinię o atrakcji turystycznej
Październik 15
Mateusz, Wiek 19-25

5.3
Największym atutem Českiej Hospody jest, według mnie, podowane w niej oryginalne, czeskie piwo. Rewelacyjne z resztą. Poza tym w karcie cała gama potraw kuchni czeskiej. Polecam knedliczki. Bardzo duży wybór mięs. Obsługa pomocna i przesympatyczna. Przeczytaj opinię o atrakcji turystycznej
Styczeń 13
Bogusia, Wiek 31-35

4.3
Česką Hospodę w Poznaniu odwiedziliśmy ze znajomymi już przy kilku okazjach. Najbardziej samuje nam piwo. Nie jest tanie, ale warto, bo jest naprawdę wyśmienite. Z jedzenia polecam wszelkie przekaski do piwa, większość zup oraz nadziewane knedliczki. C... Przeczytaj opinię o atrakcji turystycznej
Październik 12
Laura, Wiek 36-40

4.5
Bardzo smaczne, czeskie jedzenie. Warto skusić się na przepyszne knedliki. Ceny niestety stosunkowo wysokie, co odstrasza wiele osób. Na uwagę zasługuje zwłaszcza prawdziwe, czeskie piwo, chociaż jego cena pozostawia wiele do życzenia. Wystrój lokalu r... Przeczytaj opinię o atrakcji turystycznej
Październik 12
Hania, Wiek 26-30

5.5
Do Českej Hospody poszliśmy na kolację z rodziną z Krakowa. Wujostwo często bywają w Czechach i lubią czeską kuchnię, więc wybór padł na Hospodę. Zamówiliśmy golonkę i knedzliczki. Rodzinie bardzo smakowały knedliczki, a my nie jedliśmy nigdy lepszej g... Przeczytaj opinię o atrakcji turystycznej
Wrzesień 12
Nina, Wiek 36-40

Opinie atrakcji turystycznych Restaracja Česka Hospoda - Urlopowicze oceniają atrakcje Restaracja Česka Hospoda na HolidayCheck.

© 1999 - 2017, wszelkie prawa zastrzeżone.
Poireviews index