Opinia o atrakcji turystycznej Restauracja Siedem Światów

od Beata

Jeszcze nie zarejstrowany
Masz pytanie do Beata?
Opinia została przeczytana 99 razy.
Z: Polska
Wiek: 36-40
Czas podróży: listopad 15

Rekomendacja: nie
Ocena - Ø: 2.8

Arogancka obsługa i słabe jedzenie

Zamówienie było proste: żurek, flaki z kalmarów i placki ziemniaczane. Nic, co można byłoby zepsuć. Żurek o konsystencji zielonego gluta śmierdział straszliwie! Kiełbasa w środku była czarna. Po zwróceniu uwagi kelnerowi, że zupa nie nadaje się do jedzenia usłyszeliśmy, że "zapach" wynika z tego, iż żur jest gotowany na domowym zakwasie.W arogancki sposób namawiał do zatrucia się potrawą. Suma sumarum danie wróciło nietknięte do kuchni z komentarzem kelnera słyszanym przez wszystkich gości "wyobraźcie sobie, że żurek śmierdzi!" Flaki z kalmarów to pomidorówka z "utopionymi" gumowatymi krążkami. Placki ziemniaczane zjadliwe. Żałuję, że nie wzięłam żurku do przebadania. Zdecydowanie nie polecam, a wręcz odradzam!!! Reklamacja nie została uwzględniona. Zupa była wliczona do rachunku.

Czy opinia była według Ciebie pomocna? Tak Nie

Oceniane kategorie

Wyżywienie i napoje
    1.0
    1.0
    Wyposażenie
    4.0

Beata 36-40 lat dodał opinie o Restauracja Siedem Światów

© 1999 - 2018, wszelkie prawa zastrzeżone.
Poireview index