Atrakcja turystyczna Wycieczki fakultatywne Lena & Kemal Tour

4.3333333333333
5.2
Rekomendacja 81%

38 opinii

Wycieczki z biura Leny to czysta przyjemność. Świetnie zorganizowane, sympatyczni przewodnicy o ogromnej wiedzy którą przekazują z pasją. Jeśli kiedyś zawitam do Turcji, to z pewnością skorzystam ponownie. Profesjonalizm na najwyższym poziomie, polecam... Przeczytaj opinię o atrakcji turystycznej
Maj 17
Bogusława, Wiek 56-60

Na wycieczki po Turcji wybraliśmy Pamukkale i rafting - super kontakt z właścicielką biura, odpowiadała na każde pytanie. Za Pamukkale zaplacilismy 50euro taniej niż u rezydenta! Mieliśmy także polską panią przewodnik. Autobus na obie wycieczki zabrał ... Przeczytaj opinię o atrakcji turystycznej
Wrzesień 16
Agata, Wiek 19-25

Zdecydowanie polecam wycieczki z biura Lena&Kemal. Razem z córką zaliczyłyśmy Łaźnię Turecką, Pamukkale, Delfinarium (zdecydowany faworyt córki-pływanie z delfinem niezapomniane przeżycie) oraz wycieczkę po Alanyi. Pozdrowienia dla przesympatycznych ... Przeczytaj opinię o atrakcji turystycznej
Paulina, Wiek 36-40

Mieliśmy przyjemność poznać Panią Lene :-) przemiła i bardzo dobra osoba :-) skorzystaliśmy z 3 wycieczek fakultywnych , Rejs Statkiem , kład Safari i Wycieczkę po Alani wszystkie te wycieczki były super i napewno nie zapomne ich do końca życia :-) Wr... Przeczytaj opinię o atrakcji turystycznej
Monika, Wiek 31-35

polecamy wycieczki z biura U LENY wycieczki wspaniałe busiki na czas klimatyzowane kierowca miły i stateczny żadnych wariacji na drodze dbający o bezpieczeństwo pasażerów przewodniczka p. Kasia fantastyczna kobieta wszystko wytłumaczy i porozmawia ze w... Przeczytaj opinię o atrakcji turystycznej
Maciej, Wiek 36-40

Polecamy zwiedzanie Turcji z Leną, Turcja po raz kolejny okazała się niezawodna finansowo i krajobrazowo, a 2-dniowa wycieczka do Kapadocji to bogate żródło informacji o zwyczajach i historii Turcji plus przepiękne kapadockie krajobrazy. Przeczytaj opinię o atrakcji turystycznej
Ewa, Wiek 36-40

Wycieczkę do Kapadocji zamówiłam z Polski, zapłaciłam u przewodnika. Wszystko odbyło się zgodnie z planem. Świetny przewodnik Atill (mówiący po polsku), kierowca perfekcjonista, busik nowiutki, czyściutki z klimą. Hotel Dinler też na najwyższym poziomi... Przeczytaj opinię o atrakcji turystycznej
Lipiec 16
Patrycja, Wiek 36-40

To była Nasza pierwsza podróż do Turcji a przy okazji była to podróż poślubna, wycieczki wykupiliśmy u Leny gdzie zapłaciliśmy połowę taniej niż chciał rezydent w hotelu. Wszystkie wycieczki odbyły się zgodnie z planem, były bardzo ciekawe :) Jeszcze r... Przeczytaj opinię o atrakcji turystycznej
Czerwiec 16
Martyna, Wiek 19-25

Witam ;) Chciałbym wstawić piątkę z plusem dla wycieczek fakultatywnych u Leny ! Po pierwsze ceny sa o duzo niższe niż Wezyr czy inny rezydent zaproponują a po drugie przewodniczka Kasia jest mega uzdolniona kobitka i naprawdę potrafi opowiedzieć cała ... Przeczytaj opinię o atrakcji turystycznej
Czerwiec 16
Łukasz, Wiek 26-30

23.maja 2016r bylismy na wycieczce w Kapadocji z biuerm p.Leny wycieczka bardzo udana ,wspanialy przewodnik Atilla bardzo dobrze mowiacy po polsku,Kapadocja to wspaniale miejsce na ziemi warto zobaczyc.Wycieczka jest dwudniowa z wieczorem tureckim gdz... Przeczytaj opinię o atrakcji turystycznej
Maj 16
Halina & Władek, Wiek 56-60

Opinie atrakcji turystycznych Wycieczki fakultatywne Lena & Kemal Tour - Urlopowicze oceniają atrakcje Wycieczki fakultatywne Lena & Kemal Tour na HolidayCheck.

© 1999 - 2018, wszelkie prawa zastrzeżone.
Poireviews index