Atrakcja turystyczna KLS VOYAGES BIURO PODROZY W BODRUM

5.7
Rekomendacja 100%

6 opinii

4.0
Rezerwacja wycieczek bezproblemowa, szybka i przyjemna. Cena o wiele niższa niż w biurze turystycznym z którym przyleciałem. Oczekiwanie na autobus w umówionym miejscu przeciągało się o kilkanaście lub kilkadziesiąt minut. Obiecane "luksusowe, klimatyz... Przeczytaj opinię o atrakcji turystycznej
Wrzesień 17
Bogdan, Wiek 51-55

Polecamy, bardzo dobry kontakt i organizacja Ceny korzystniejsze niż u rezydentów, gdzie u niektórych przebijają 100% Polski przewodnik p.s pozdrawiamy Panią Kasie polecamy wycieczkę do Efez Przeczytaj opinię o atrakcji turystycznej
Czerwiec 17
Marcin, Wiek 26-30

Image biura KLS Voyages to rzetelność i pełen profesjonalizm zarówno w organizacji wycieczek jak i w samym podejściu czysto ludzkim do klientów Tego biura. Wspaniałe podejście do każdej kwestii i bardzo dobry kontakt zarówno Tam na miejscu jak i przed ... Przeczytaj opinię o atrakcji turystycznej
Maj 17
Mirosław, Wiek 51-55

Już od ponad tygodnia jestełmy na wakacjach w Bodrum. Mieliłmy okazję wybrać się na wycieczkŁ do Dalyan. Piękna miejscowość z niesamowitymi widokami. Udało nam się tam zobaczyć także żółwia.Na miejscu piękna, morze cieplutkie i oczywiście kąpiele w bło... Przeczytaj opinię o atrakcji turystycznej
Wrzesień 16
Katarzyna, Wiek 36-40

Właśnie wróciłam z pobytu w Bodrum. Naprawdę wspaniałe wakacje.Wycieczki zorganizowałam sobie w biurze KLS. Wspaniała obsługa i organizacja.Spisali się na piątkę. Gorąco polecam. Przeczytaj opinię o atrakcji turystycznej
Czerwiec 16
Marlena, Wiek 26-30

Bardzo dobry organizator wycieczek, świetne podejście do turysty, dobrze przygotowana pani pilot. Polecam Przeczytaj opinię o atrakcji turystycznej
Maj 15
Damian, Wiek 36-40

Opinie atrakcji turystycznych KLS VOYAGES BIURO PODROZY W BODRUM - Urlopowicze oceniają atrakcje KLS VOYAGES BIURO PODROZY W BODRUM na HolidayCheck.

© 1999 - 2017, wszelkie prawa zastrzeżone.
Poireviews index