Atrakcja turystyczna Metin Tour - Polskie Biuro Podróży w Turcji

4.6666666666667
5.6
Rekomendacja 93%

95 opinii

Wycieczka była w małym i miłym kameralnym gronie, a nasz pilot pan Marcin był wręcz doskonały. Dzielił się z nami swoją wiedzą, chętnie odpowiadał na nasze pytania. Pamukkale i starożytne miasto Hierapolis zrobiły na nas ogromne wrażenie,a kąpiel w bas... Przeczytaj opinię o atrakcji turystycznej
Kwiecień 18
Gerard, Wiek 61-65

Bardzo polecam to biuro. Wycieczki kupione były w Polsce. Informacja w Turcji o godzinie wyjazdu przekazywana była sms w odpowiednim czasie. Wszystko odbyło się punktualnie. No i co najważniejsze bardzo fajna wakacyjna atmosfera podczas wycieczki. Zo... Przeczytaj opinię o atrakcji turystycznej
Marzec 18
Marzena, Wiek 56-60

Niesamowite miejsce, niesamowite biuro i przewodnik. Jedno z kilku biur, które w tej porze roku, dla niewielkiej grupy osób zorganizowało nam wycieczkę. Wyprawa bogata w ciekawe historie, żadne pytanie nie zostało bez odpowiedzi. Postoje w najpiękniesz... Przeczytaj opinię o atrakcji turystycznej
Styczeń 18
Monika, Wiek 26-30

Na wycieczce byliśmy 26-27 grudnia w bardzo kameralnej, bo tylko sześcioosobowej grupie turystów. Pojechało z nami dwóch kierowców i Metin - przewodnik. Należą się w tym miejscu wielkie podziękowania dla Metina za to, że pomimo tak skromnego składu chę... Przeczytaj opinię o atrakcji turystycznej
Grudzień 17
Aleksandra, Wiek 41-45

1.0
Stanowczo odradzam wycieczkę do Pamukkale z Metin Tour. Zwiedzanie nie jest organizowane dla zadowolenia klienta. My niestety się wybraliśmy i nie mieliśmy szansy poznać piękna Pamukkale, a przez to będziemy musieli się tam wybrać w przyszłości jeszcze... Przeczytaj opinię o atrakcji turystycznej
Daniel, Wiek 26-30

6.0 Skorzystałem z biura MetinTour w trakcie pobytu w Side. Wykupiłem dwie wycieczki. Wycieczki załatwiłem jeszcze w Poslce w bardzo krótkim czasie.. Doskonały kontakt mailowy i telefoniczny z Panią z biura. Każda wycieczka poprzedzona była informac... Przeczytaj opinię o atrakcji turystycznej
Dana, Wiek 46-50

Z biurem Metin Tour wybraliśmy się na wycieczkę do Pamukkale. Wszystko zorganizowane na przyzwoitym poziomie, wyjazd bardzo wcześnie rano dzięki czemu na miejscu nie ma jeszcze tłumów,można swobodnie zwiedzić. Przewodnik-bardzo sympatyczny i kompetent... Przeczytaj opinię o atrakcji turystycznej
Edyta, Wiek 41-45

Wycieczkę zarezerwowałem już w Polsce, kontakt był idealny. Wszystko było jak w opisie, wycieczka super, naprawde warto, przewodnik Metin mega sympatyczny i z poczuciem humoru. Warto zdecydować się na to biuro podróży Przeczytaj opinię o atrakcji turystycznej
Dawid, Wiek 26-30

Skorzystałem z biura MetinTour w trakcie pobytu w Side. Wykupiłem dwie wycieczki oraz łaźnię turecka Hamam. Wycieczki załatwiłem jeszcze w Poslce w trakcie jednego popołudnia. Doskonały kontakt mailowy z Panią z biura. Każda wycieczka poprzedzona był... Przeczytaj opinię o atrakcji turystycznej
Sierpień 17
Bartłomiej, Wiek 36-40

W tym roku drugi raz byliśmy w Turcji i skusiliśmy się na wycieczki z oferty Metin Tour. Wzięliśmy trzy wycieczki. VIP Hammam: znana z zeszłego roku wycieczka, jednak w zupełnie nowym wydaniu. Dodatkowo ekstra atrakcją było błotko lecznicze, polecam ka... Przeczytaj opinię o atrakcji turystycznej
Sierpień 17
Marcin, Wiek 26-30

Opinie atrakcji turystycznych Metin Tour - Polskie Biuro Podróży w Turcji - Urlopowicze oceniają atrakcje Metin Tour - Polskie Biuro Podróży w Turcji na HolidayCheck.

© 1999 - 2018, wszelkie prawa zastrzeżone.
Poireviews index