Atrakcja turystyczna Metin Tour - Polskie Biuro Podróży w Turcji

Zdjęcie użytkownika Gajusz
od Daniel

Zarejestrowany od: 11-02-18
Masz pytanie do Daniel?
Opinia została przeczytana 119 razy.
Z: Polska
Wiek: 26-30
Czas podróży: wrzesień 17

Rekomendacja: nie
Ocena - Ø: 1.0

Unikać! Wysoka cena, a za dużo nie zwiedzicie!

Stanowczo odradzam wycieczkę do Pamukkale z Metin Tour. Zwiedzanie nie jest organizowane dla zadowolenia klienta. My niestety się wybraliśmy i nie mieliśmy szansy poznać piękna Pamukkale, a przez to będziemy musieli się tam wybrać w przyszłości jeszcze raz :(

1. Bardzo mało czasu na zwiedzanie (ok. 2 godz.) w stosunku do długości wyjazdu (15 godz. 30 minut) – wyjazd z Belek o 4:00, na miejscu po godz. 10, czas na zwiedzanie: 1 godz. 40 min, przed 13 z powrotem w autokarze w drodze na obiad, powrót do Belek po 19:30 (osoby z dalszych regionów Turcji muszą jeszcze doliczyć 2-3 godziny do czasu podróży).

2. Atrakcje obejrzane wyrywkowo – przez ten czas zdążyliśmy przejść jedynie jakąś połowę głównego tarasu wapiennego, zrelaksować się w basenie przez 20 minut, a teatr udało się nam zobaczyć tylko dlatego, że pojechaliśmy busem, a nie poszliśmy pieszo. Nie zobaczyliśmy: pozostałości miasta, ogrodów i mniej obleganych tarasów wapiennych oraz ruin kościoła bizantyńskiego.

3. Wysoka cena: 67 euro od osoby za wycieczkę z Belek. W zamian otrzymujemy praktycznie tylko przejazd oraz śniadanie i obiad. Natomiast Pamukkale każdy zwiedza samodzielnie.

4. Kiepski przewodnik – jego rola ograniczyła się jedynie do zaprowadzenia grupy pod pomnik koguta w Pamukkale i przyznaniu czasu wolnego na samodzielne zwiedzanie. Ponadto średnio mówił po polsku i opowiadał same banały (typu: co jest stolicą Turcji). Do tego przewodnik bardzo pretensjonalny, co chwila wypowiadał zdania typu: „Będę dla państwa dobry i dam o 30 minut więcej czasu na zwiedzanie”, „Szybko się uporaliśmy, to mam prezent dla państwa – zobaczymy panoramę Antalyi”, „O, my mówimy, że pieniążki lecą! (uwaga na widok lądującego samolotu)”.

5. Nieuczciwa sprzedaż – wybraliśmy ofertę Metin Tour, bo mieliśmy nie zajeżdżać do „obowiązkowych” sklepów, a dzięki temu więcej czasu spędzić na zwiedzaniu. Niestety, ostatecznie byliśmy w sklepach, a w Pamukkale mieliśmy na zwiedzanie tylko niecałe 2 godz.

6. Autokar ciasny i niekomfortowy – i to bardzo, biorąc pod uwagę długość podróży.

Niestety, nie dostrzegam żadnych pozytywów – czuję się zmanipulowany i potraktowany z lekceważeniem. Stanowczo odradzam!

Czy opinia była według Ciebie pomocna? Tak Nie

Opinia

Średnia ocena
    1.0

Daniel 26-30 lat dodał opinie o Metin Tour - Polskie Biuro Podróży w Turcji

© 1999 - 2018, wszelkie prawa zastrzeżone.
Poireview index