Atrakcja turystyczna Metin Tour - Polskie Biuro Podróży w Turcji

Opinia o atrakcji turystycznej Metin Tour - Polskie Biuro Podróży w Turcji

od Bartłomiej

Jeszcze nie zarejstrowany
Masz pytanie do Bartłomiej?
Opinia została przeczytana 63 razy.
Z: Polska
Wiek: 36-40
Czas podróży: sierpień 17

Rekomendacja: Tak
Ocena - Ø: 6.0

Biro podróży godne polecenia - zdecydowanie

Skorzystałem z biura MetinTour w trakcie pobytu w Side. Wykupiłem dwie wycieczki oraz łaźnię turecka Hamam. Wycieczki załatwiłem jeszcze w Poslce w trakcie jednego popołudnia. Doskonały kontakt mailowy z Panią z biura. Każda wycieczka poprzedzona była potwierdzającym sms-em. Same wycieczki zarówno do Pamukkale jak i Złoty Trójkąt były zorganizowane doskonale, nie można było sie nudzić. Przewodnicy fachowi z poczuciem humoru i dużą wiedza na temat Turcji. Zarówno Pani Ania z Antalyi jak i Pan Metin :). Minimalne spóźnienie autobusu było poprzedzone sms-em informacyjnym o spóźnieniu. Jednak były to kilkuminutowe czyli żadne opóźnienia.
Ceny wycieczek były zdecydowanie niższe niż te u rezydentów a programy wycieczek identyczne. Miałem porównanie z turystami którzy wykupili wycieczki u rezydentów.

Zdecydowanie polecam biuro MetinTour. Szybko, konkretnie fachowo, bezpiecznie i oczywiście tanio.

Czy opinia była według Ciebie pomocna? Tak Nie

Opinia

Średnia ocena

Bartłomiej 36-40 lat dodał opinie o Metin Tour - Polskie Biuro Podróży w Turcji

© 1999 - 2018, wszelkie prawa zastrzeżone.
Poireview index